Narozeniny se slaví nejméně týden - 27.- 30.11

V pondělí měla Sara narozeniny.

Tak jsem udělala čokodortík (recept). Večer jsme se sešly u radnice. Byly jsme pozvány ke kamarádům Italům na pizzu. Vicenzo jí udělal opravdu výbornou. Mám dokonce i recept! Až ho vyzkouším, tak se s vámi rozhodně podělím :)

V úterý jsme byli s Clarou a s Olim na výstavě s ESN, v Alcázaru. "Za mír".

Jeden z obrazů.

Ve středu nám odpadla italština. Tak jsme šly s Argemi do 100 montaditos. Dala jsem si churros, což tam nebyla ta nejlepší volba... Ale tak co. Prý musím do speciální churrería u Triany.

A večer na fotbal! Lístek stál jen 5 euro, šla jsem úplnou náhodou, se spolužačkou a dalšíma 12 Američanama.

Naše skupinka před stadionem na Nervionu.
Akcee

Parádní zážitek! FC Sevilla proti Cartageně, 3:0 pro Sevillu. Po pěti minutách už to bylo 2:0 a jelikož to bylo ve všední den, tak tam nebylo tolik lidí. Ani se ještě nezačalo hrát a všichni do jednoho vytáhli "pipas" (nevyloupaná pražená slunečnicová semínka) a začalo to tam pořádně křupat. Obal od semínek se hází na zem.

Čtvrtek byl logisticky trošku náročnější. Udělaly jsme Saře překvápko narozeninovou párty. Isa zabavila Saru a každého jsme zaúkolovali, aby přinesl něco k zakousnutí. Mario udělal velikánskou tortillu de patatas, Oli masové palačinky, Carina dýňové rizoto, Clara přinesla dvě lahve svařáku, Julia udělala tři pizzy, já jsem upekla pizzašneky a koláč "codůmdal" (do listového těsta směs: 2 vejce, tvrdý sýr, šunka, rozmarýn a nadrobno nakrájená cuketa), do kterého jsme znovu napíchali svíčky. Mrzí mě, že jsem si neudělala fotku naší prostřené tabule...

Vše se krásně povedlo :)

Jen potom to nebylo úplně pozitivní...:

Tagy:

  • erasmus
  • fiesta