Závislost na peru - 24. 10.

V Corte Inglés měli jen nevyhovující barvy...

Na hispanoamerickou literaturu máme novou profesorku. Je z Argentiny → místo "j" říká "š". Takže když Hernández napsal "pequeño ensayito" (čti: pekeňo ensajito - v kastilštině), ona říká: "pekeňo ensašito". Dobře, na to jsme si zvykli po prvních pár LL a Y. Jenže ona skáče od tématu k tématu... A teda někdy jí nestíhám. Uaaa.

S Domčou jsme si dnes daly oddechový den - tzn. v češtině. Výjimka! A tato hodná duše se mnou šla shánět pero (ztratila jsem své žluté milované LAMY, které jsem si koupila za autoškolu) - mám spoustu bombiček, tak je musím zužitkovat. V Corte Inglés měli jen nevyhovující barvy... V blízkém papírnictví byla fronta. Takže jsme se na oběd dostavily do Las Columnas (jak neobvyklé...), kde už mě poznávají.

Po škole jsem se pokusila znovu o koupi pera, jenže... V papírnictví měli zavřeno... Samozřejmě. Zklamaně jsem jela domů. Tak zítra. Co já pro to pero neudělám...

Večer jsme s Giulii a Mattiou šly opět do Las Columnas (už bych měla přestat...), Giulia s sebou měla kytaru, tak jsme potom hráli a zpívali pod Giraldou. Nádhernéé.

Naučili mě tuhle písničku: Me So'Mbriacato.

Tagy:

  • erasmus
  • pluma
  • LasColumnas