Croacía - 19. 10.

Pošta je trošku zmatená.

Včera to vypadalo, že se mnou ráno půjde i Deisy, abych jí ukázala univerzitu. Nakonec ale zaspala, tak jsem vyrazila sama. Literatura XIX. století je pecka předmět. Dřív bych si to asi jen tak podle názvu nemyslela... Potom Lengua Española - to mě teda úplně nebere, ale vrchol dne je vždycky Teatro. Dneska ale mluvil extrémně rychle - shodly jsme se na tom dvě hah.

Konečně mi došel balíček s knížkami na Normativní mluvnici - zatím jen oznámení o dodání na poštu. Chápu, že to trvalo tak dlouho (skoro dva týdny), protože nejenže v mém příjmení páni pošťáci zaměnili 'h' a 'k', ale navíc je zemí mého původu Chorvatsko...

Pošta je asi místem zmatků. Zítra se tam vydám.

Večer jsme vyrazily na fiestu. Nejdřív botellón kousek od Plaza de Armas, kde jsme se seznámili s novými tvářemi a pak do - nám již známé - Uthopie. Byla jsem tam "jenom" do tří, protože následující den ráno mám školu. Musím ale vypíchnout, že jet v tuhle dobu po Seville na kole je pecka... U nás je tohle, řekla bych, "čas opilců a rozbitých flašek", tady tenhle čas nastává mnohem později, takže ve tři ráno pohodička. A ještě se pokocháte nočním osvětlením.

Tagy:

  • erasmus
  • correo