17.9.

První den v Málaze, sevillský začátek.

Ráno jsme se vydali nejdřív na snídani na doporučené churros con chocolate, které samozřejmě už neměli. Zkusili jsme tedy snídani jinou, zato neméně sladkou. Všechno pečivo je z bílé mouky, sladké je doost sladké, alespoň na můj vkus. Busem 64 jsme potom jeli do centra, informační centrum jsme našli poměrně snadno, od vstupu do Álcazaru nás odradila fronta na lístky a tak jsme navštívili krásnou 'Jednorukou katedrálu' (byli jsme dokonce součástí nedělní mše), prošli jsme historické centrum a zastavili jsme se i na obědě v restauraci La Cueva desde 1900. Dala jsem si paellu mmmmmmm. Buenísima, hombre!

Hlavní třída Málagy, ale pozor, v neděli je kromě restaurací opravdu všude zavřeno...

V centru jsme našli taky tuhle krásnou prodejnu turrónu (což je něco jako chalva z mandlí) a teda brácha jim snědl skoro celou ochutnávku...jaja

Sledujou tě všude.

Katedrála.

Katedrála.

Číšníci o pauze.

Jamón... autor fotky: brácha.

Po pobřeží jsme poté prošli až na pláž, kde jsme se vykoupali, trošku vyslunili a snědli turrón s čokoládou a mandlemi. No to je život.! Po šesté mě vyzvedla Tina a Luis a jeli jsme do Sevilly. Přes 2 hodiny... Ukázali mi krásný byt. Čistý, se vším, co je potřeba. Teď jsem si dovybalila a zítra se s holkama chystáme na Torre del Oro. Buenas noches.

Tagy:

  • erasmus
  • Málaga