Jdu do toho po hlavě - 5. 11.

Eugene mě zas namotivoval, naštěstí!

V deset vstávačka. S Italem, jehož jméno už nevím (co se to se mnou děje...), ale jehož jsem vyzpovídala ohledně omáčky na těstoviny (dobrý, pořád jsem to já...), a Eugenem jsme vyrazili opět na Playa de Valdevaqueros.

Dneska mi Matteo přidělil to samé prkno 133 a plachtu 6.4. A dobrá zpráva pro mě! Nebyly takový vlny! Uhuuuuuu.

Byla to paráda. Voda byla teda až děsivě ledová... (Zdálo se mi, že mnohem víc než včera.) Ale! Konečně ve skluzu a v poutkách, koukáte na Maroko, vítr ve vlasech, ten krásný pocit, zdravíte se s lidma na vodě, kiterů tam je teda hodně!, ale jsou to kámoši (alespoň zatím).

Ráno jsem si ještě hrála s myšlenkou, že dneska nepůjdu, když jsem se v sobotu tak vyřídila... Eugene mě zas namotivoval, naštěstí! Prkno jsem vrátila sice s hodinovým zpožděním (v pět už jsem opravdu nemohla), ale kluci byli v pohodě.

Eugene s Italem se rozhodli, že dokitují podél pobřeží až na Tarifu, že vítr je silný, že to půjde. A já že mám dojet autem k hostelu. Fájn.

Ještě jsem s Matteem probrala techniku voďáku.

Pytle nemůžou chybět!

A vyjela jsem v Eugenově půjčeném luxusním Renaultu. Na první řízení po španělských silnicích to bylo víc než výborné. Nikdo na mě netroubil.

A už se mi tam chce zpátky. Jen s novým tělem...

V hostelu jsem ještě jednou vyšla na střechu.

A těsně před odjezdem do Sevilly jsem se ještě byla projít po Tarifě.

A krásný západ slunce:

Ale zákazy se mi nelíbily...

A v osm pro mě přijel Mario, nabrali jsme ještě jednu holčinu, která je z Ibizy, studuje rekreologii a byla na Tarifě za přítelem. Mario windsurfuje, tak jsme měli společné téma. Když se dozvěděl, že to dneska jezdilo, tak byl naštvaný, protože si myslel, že tomu tak nebylo. Potom co ale uslyšel, že jsem jezdila 6.4 plachtu zas tak naštvaný nebyl (jeho největší plachta je 5...) Potom si povídali oni dva, protože už se znali. A já jsem usnula (moc blabla nálada nebyla). Byla jsem vyčerpaná. Vytahaný ruce, natažený záda i stehna. Uaaa. Ještě, že mě vyhodil skoro doma a já už pak nikam nemusela. Ráno asi nevstanu...

Tagy:

  • windsurfing
  • erasmus
  • sea